Linia M - Noc Muzeów - specjalna
Linia autobusowa M, obsługiwana przegubowymi elektrykami, uruchomiona w dniu 15.05.2021 roku z okazji Nocy Muzeów na trasie:
PL. WILSONA - Krasińskiego – Wybrzeże Gdyńskie – Konwiktorska – Bonifraterska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat – Pl. Trzech Krzyży – Aleje Ujazdowskie – ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE (Powrót: Belwederska – Gagarina – Czerniakowska – Szwoleżerów – Myśliwiecka – Piękna – Aleje Ujazdowskie).